Hakkımızda

Pasta1001.com’a hoşgeldiniz. Web sitemiz gıda sektöründe yıllardır yüzlerce marka, geniş dağıtım ve kaliteli hizmet prensibini edinmiş olan Çallı Pastacılık ve Gıda İht. Mad. San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde kurulmuştur.
Çallı Pastacılık olarak gıda sektöründe edindiğimiz tecrübe ve birikimi siz müşterilerimiz ile daha fazla paylaşabilmek adına 2015 yılında Pasta1001 markasını hayata geçirdik. Pasta1001 ilk olarak müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı ilke edinirken, diğer en büyük özelliği olan yüzlerce markayı bir araya getirmeyide sizlere avantaj olarak sunmaktadır.
Pasta1001.com olarak şirketimizin geleceğinin siz değerli müşterilerimizin elinde olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle müşteri memnuniyetini en önemli etken olarak görmekteyiz.
Web sitemizde, tüm pasta severlere ve yaratıcılıklarını pastacılık ile göstermek isteyenlere hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.
Bu mutluluğumuzda bizlere ürünleri ile destek sağlayan; Elit Çikolata, Ovalette, Özmer Pastacılık (Fo, Limpo, Repo, Fümer), Bilhan Şanti, Meggle, Hopla Bianca başta olmak üzere, tüm tedarikçi markalarımıza teşekkürlerimizle…
Pazaryeri Entegrasyonu PraPazar E-Ticaret Eğitimi E-Ticaret ve Pazaryeri Eğitimi Dijital Pazarlama Eğitimi Entegrasyon En İyi Entegrasyon